e-Site Host

info@esitehost.com
+383 49 881 222
Persh.Qkyqu
info@esitehost.com
+383 49 881 222
Go to content
EMAIL HOSTING ME ROUNDCUBE
30 GB Hapsirë!
Email Klient i kompletuar me Roundcube,
Me Kalendar dhe Kontaktet.
WEB HOSTING STANDARD
Vlera të mëdha, 50GB Hapsirë
hostimi në internet i nivelit fillestar,
ideal për të hostim uebfaqe ose bloge më të vogla.
WEB HOSTING PREMIUM
Host i fuqishem pa limit me cPanel, i krijuar për rritjen e blogjeve, faqeve të internetit dhe aplikacioneve.
E-SITE & HOST
Webfaqe Standarde, Ballina, Aktiviteti, Kontakti
50 GB NVMe Hapësirë
Mbi 500+ TLD's

Prapashtesen e Domainit që nuk e gjeni këtu ju lutem na shenoni në fund të formularit gjat plotsimit të adresses juaj.
.com
.org
.ch
.eu
.de
.net
Ueb hosting i fuqishëm, i shpejtë dhe i sigurt zgjidheni pakon e preferuar!

Host rrufe i shpejtë
Litespeed Enterprise për të sjellë performancën më të avancuar në faqet tuaja të internetit, me Redis Object Caching të përfshirë.

Burime të larta
Të gjitha planet tona kanë CPU dhe RAM të lartë si standard, me opsione për t'u shkallëzuar me rritjen e kërkesave të biznesit tuaj.

Kopje rezervë ditore
Uebsajtet dhe emailet tuaja ruhen në mënyrë të sigurt në pilot automatik, të mundësuar nga JetBackup.

Email i përfshirë
Krijoni adresa të pakufizuara emaili për biznesin tuaj me mbrojtje dhe filtrim të fuqishëm SPAM si standard.

One-Click Migration
Migroni të gjithë llogarinë tuaj tek ne në minuta, jo me ditë duke përdorur Qendrën tonë të Migracionit.

Ndërtuesit e faqeve
Ndërtuesit e fuqishëm të faqeve të internetit të përfshirë plotësisht falas me të gjitha llogaritë e Hostingut.
E thjeshtë dhe intuitive
cPanel është krijuar për të qenë miqësor për përdoruesit, duke e bërë ndërtimin e faqes tuaj të internetit më të lehtë se kurrë.

Multiple PHP Versions
Versioni i thjeshtë PHP dhe kontrolli i modulit me llogarinë tuaj të Hostit. Zgjerime të përputhshme me
PHP 5.6 - 8.3
Aplikacionet me një klikim
Instaloni qindra aplikacione dhe skripta me Softaculous dhe Installatron si standard.

WordPress i optimizuar
cPanel është krijuar për të qenë miqësor për përdoruesit, duke e bërë ndërtimin e faqes tuaj të internetit më të lehtë se kurrë.

Certifikata SSL falas
Certifikatat SSL janë plotësisht pa pagesë për të gjitha domenet tuaja – tani dhe përgjithmonë, me rinovime automatike falas.

Mbështetje e shpejtë
Ekipi ynë mbështetës i vlerësuar me çmime është gati 24 orë në ditë, 7 ditë në javë për t'ju ndihmuar të përshtateni!
165
Projekte
680
Orë Përkrahje
4
Punëtorë të zellshëm
153
Klientë të lumtur
KONTAKTI
Na kontaktoni

Email Us
info@esitehost.com

Call Us
+383 49 881 222

Our Address
Arbanë - Prizren - Kosova
© Copyright e-Site All Rights Reserved
Designed by e-Site
kostenloser Unofficial WsX5 Counter!
Back to content